فرازهایی بر حیات فرا زمینی

فرازمینی هانجوم

امروزه در سراسر دنیا مردم علاقه بسیار زیادی به مطالعه حیات فرازمینی دارند و همیشه به دنبال دیدن نشانه ای از آدم فضایی ها و یوفوها (UFO) در زمین هستند.

ما نیز که از علاقه دانش آموزان به این مطلب باخبریم بر آن شدیم تا در جشنواره کاوشگران آسمان به ارائه مطالبی در این باره اقدام کنیم. بنده سعی کردم مطالبی از این دست را که در باشگاه های ماهیانه از آنها صحبت کرده بودم در شبهای جشنواره برای دانش آموزان شهرستان های مختلف تکرار کنم که به شدت مورد توجه آن عزیزان قرار گرفت.

با توجه به این که نعداد بسیاری از عزیزان شرکت کننده در جشنواره کاوشگران آسمان خواستار داشتن فایلهای پاورپوینت این کنفرانس شدند تصمیم گرفتم تا آنها را همراه با ارائه توضیحاتی برای دانلود در سایت قرار دهم.

این کنفرانس با عنوان حیات فرازمینی شامل دو بخش است که آها را یک به یک مورد بررسی قرار میدهیم.

قسمت اول:

در قسمت اول قبل از هر چیز به بررسی اسم حیات فرازمینی می پردازیم که بتوانیم منظور خود از حیات فرازمینی را بیان کنیم. منظور از حیات میتواند هر حیاتی باشد یعنی چه حیات سلولی چه حیات گیاهی و چه حیات جانوری ولی صرفا به بازگو کردن داستانها و مطالبی در موردن دیده شدن حیات جانوری روی زمین اشاره میکنیم.نکته بعدی در رابطه با وسعت جهان بی انتهاست. جهان پهناوری که کسی ابتای و انتهای آن را نمیشناسد. به همین منظور با ارائه مثالی ساده بزرگی جهان را نشان میدهیم یعنی این که اگر بخواهیم با یک سفینه در فضا به دنبال آدم فضایی ها بگردیم این کار چقدر طول میکشد. در فایل ما عکسی از یک کهکشان دیده می شود که دورترین کهکشانی است که تا کنون کشف شده و چیزی حدود سیزده میلیارد سال نوری با ما فاصله دارد و تا نورش بخواهد به ما برسد سیزده میلیارد سال طول می کشد و ما اگر روزی سفینه ای بسازیم که با سرعت نور حرکت کند که بالاترین حد سرعت در کیهان است و بخواهیم به سمت آن کهکشان حرکت کنیم سیزده میلیارد سال طول میکشد تا به آن برسیم.

در ادامه این مطالب عکسهایی از اشیاء عجیب در آسمان مشاهده می شود که ادعا می شود آنها یوفو هستند. همچنین تصاویری از نقاشیهای قدیمی هم هست با این اعتقاد برخی دانشمندان که می گویند در گذشته مردم بیشتر با فضاییها ارتباط داشته اند و آنها را میدیده اند و با توجه به اعتقاداتشان در دین مسیح بر این باور بوده اند که این اجرام که در آسمان مشاهده می شوند از جانب خداوند و به دیدن حضرت مسیح(ع) می آیند.

و در انتهای بخش اول داستان آقا و خانم هیل را تعریف می کنیم که ادعا داشتند آدم فضایی ها آن ها را ربوده؛ خاطراتشان را پاک کرده و آنها را چند ساعت بیهوش کرده اند.

آن دو این خبر را به گوش مسئولین می رسانند ولی مسئولین سازمان ناسا سعی می کنند با انجام هیپنوتیزم روی آن ها خاطرات آن دو را برگردانند تا ببینند اداعای آنان ثابت می شود یا خیر . جالب این جاست که هم آقا و هم خانم هیل در حالت هیپنوتیزم داستان را دقیقا این گونه تعریف می کنند:

آدم فضایی ها ما را ربودند و به سفینه خود بردند و روی ما آزمایشاتی انجام دادند.آنها قیافه هایی عجیب و غریب داشتند :صورتی پهن با بینی کوچک و چشمانی بزرگ.(هر دوی آنان در حالت هیپنوتیزم یک تصویر را از چهره فضایی ها کشیدند.) آنها صحبت به زبان ما را بلد نبودند ولی با نشان دادن نوشته هایی منظور خود را به ما می فهماندند و از زمین سوال می کردند. آنها همچنین آزمایشاتی بر روی مو ، پوست و خون ما انجام دادند ما نیز درباره جایی که از آن آمده بودند از آنها سوال کردیم و یکی از آنها تصویری سه بعدی از کهکشان خود به ما نشان دادند.

آقا و خانم هیل هر دو یک تصویر را کشیدند و جالب اینجاست چند سال بعد تصویری عین همان تصویر توسط تلوسکوپ های ما کشف شد.

قسمت دوم:

در قسمت دوم ابتدا تصاویری دیگر از مشاهده یوفو ها روی زمین دیده می شود همچنین نقاشیهای قدیمی  دیگری نیز از اشیاء پرنده آسمانی قرار دارد. در این بخش همچنین به بررسی نقوش عجیب مزارع نیز می پردازیم و تصاویری نیز از این نقوش در فایل برای نمونه گذاشته شده است.

عمده مطالب مهم ما در این فایل در باره ی دو مقاله مهم است: ۱- ده مشاهده برتر یوفو ها، که توضیحات کامل آن در فایل پاورپوینت گذاشته شده و ۲- چهار فردی که مردم اعتقاد دارند آنها فضایی اند:

۱- لئوناردو داوینچی، نقاش معروف تاریخ، خالق اثر لبخند مونالیزا و اولین طراح ساخت هواپیما

۲- آدولف هیتلر قاتل میلیون ها نفر انسان که قلبی سرشار از کینه و نفرت و خشونت ولی ذهنی هشیار و دقیق و خلاق داشت و با توجه به خشونت ذاتی که در وجود او نهفته بود نقاشیهایی میکشید که چشم همه را به خود خبره می کرد.

۳- ولادمیر لنین بنیانگذار اتحاد جماهیر شوروی در روسیه قدرت فوق العاده او در جذب مردم.

۴- الویس پریسلی خواننده و بازیگر معروف آمریکایی که به او لقب سلطان موسیقی راک جهان را داده اند و با صدای خود به تنهایی اقتصاد کشور آمریکا را زیر و رو کرد.

در پایان به نقل داستانی از تعقیب و گریز یوفوها در تهران می اندازیم.

جایی که مسئولین فرودگاه تهران متوجه شیئی غریبه در رادار های خود می شوند و با جتی جنگی به تعقیب آن می روند و شیئی نورانی در حال پرواز بر فراز تهران را می بینند و وقتی که به آن نزدیک می شوند کنترل هواپیمای خود را از دست می دهند و بر میگردند و بعد از آنها خلبان پرویز جعفری از همدان با جت خود به سمت تهران پرواز می کند و به تعقیب آن شیئ نورانی می پردازد و در فاصله ای حرکت می کند که کنترل جت خود را از دست ندهد که مشاهده می کند از آن شیئ نورانی نور کوچکتری بیرون می آید و به سمت فرودگاه پرواز می کند و همین طور که خلبان جعفری در حال تعقیب نقطه کوچکتر است مشاهده می کند که آن نقطه به سمت فرودگاه پرواز می کند و پشت فرودگاه گم می شود. ساعاتی پس از آن مسئولین فرودگاه به محل برخورد آن نقطه در پشت فرودگاه می روند و گودالی عمیق را که مطمئنا حاصل برخورد جسمی با زمین است را پیدا می کنند ولی اثری از آن نقطه نورانی نمی بینند.

آنها برای تحقیق به سراغ منازل آن اطراف می روند و می پرسند که آیا آنها دیشب چیز غیرعادی مشاهده کرده اند یا نه و مردم به آنها پاسخ می دهند که: بله ما تا صبح صداهای عجیب و غریب شنیدیم و نورهای زیادی مشاهده کدیم.

این هم از توضیحاتی در مورد این کنفرانس. امیدوارم خودتان هم در این باره تحقیق کنید و با را با نظرات گرمتان در ادامه کار یاری کنید.

Tags: ,

You May Also Like

یلدانه ای با منجمان
کشف دو سياره جديد در فضای نامساعد «خوشه‌های ستاره‌ای»

Author

Must Read

فهرست